Zarabianie za pomocą wypełniania ankiet

Napisany przez: Dares 2013-11-28 10:43:09 • Data edycji: 2013-11-28 10:55:15 • Kategoria: zarabianie

Witam serdecznie

 

Obiecałem, że za jakiś czas napiszę coś na temat sposobów zarabiania w Internecie. Jest wiele osób takich jak ja, które spędzają wiele godzin prze komputerem i zdarza się czasem tak że marnujemy ten czas patrząc w ekran monitora a można by było w tym czasie sobie zarobić i to nie małe pieniądze. Pewnie jest też wielu z was którzy się jeszcze uczą, czy to studenci czy młodsi rodacy i zapewne przydałoby wam się trochę więcej kieszonkowych?

Przekażę wam teraz namiastkę tego co dopiero planuję napisać za parę dni.

A zatem przejdźmy do sedna. Oto pierwszy ze sposobów zarabiania w sieci który przetestowałem a mianowicie - wypełnianie ankiet za pieniądze.

Zadanie polega na tym, że zleceniodawcy - różne firmy badają rynek za pomocą ankiet. Nasza rola jest tu taka, że za wypełnienie takiej ankiety otrzymujemy wynagrodzenie. Ceny są różne, ja otrzymałem np takie o wartości : 0,90 euro, 0,5 - 1,5 dolara w zależności od serwisu który rozsyła takie ankiety na nasze skrzynki mailowe. Czas który należy poświęcić na wypełnianie ankiet nie jest duży, przeważnie coś w granicach od 2 do 30 minut. 

 

Oto trzy serwisy które przetestowałem:

www.panelopinea.pl/

www.Marketagent.com

www.myiyo.com/

 

Wystarczy się zarejestrować (podać prawdziwe dane), założyć konto paypal aby móc wypłacić pieniądze no i czekać na ankietę:)

 

Oto mój dowod wypłaty z marketagent (1 ankieta):

Highslide JS

Jeszcze czekam na kilka ankiet z dwóch pozostałych serwisów aby móc wypłacić pieniądze gdyż np w panelu opinea jest minimum wypłaty równe 5 euro.

 

Zapraszam do komentowania i dodawania dowodów swoich wypłat :) 

Już niebawem większa ryba do złowienia :)


Copyright (c) 2012-2013 by Michał Demut. All rights reserved.

Valid XHTML 1.0 Strict