PTCSolution.com - zarabianie na klikaniu w reklamy

Napisany przez: Dares 2013-12-03 13:23:00 • Data edycji: 2013-12-03 13:43:15 • Kategoria: zarabianie

Witam ponownie :)

 

Mówiłem wam, że niebawem opiszę większą rybkę, a więc jak obiecałem tak uczynię. 

 

PTCSolution to serwis typu Paid to Click czyli dostajemy wynagrodzenie za klikanie myszką w reklamy i odczekanie od kilku sekund do jeden minuty na zaliczenie klika. Oprócz zarabiania można także umieścić swoją reklamę w tym serwisie i liczyć na to, że zwiększy to oglądalność naszej promowanej strony. Ale nie to jest tematem przewodnim w dzisiejszym artykule. 

Co jest istotne? 

Przede wszystkim należy zapoznać się z regulaminem serwisu. Należy tutaj zwrócić dużą uwagę na to że jeden użytkownik może mieć jedno konto, w przeciwnym razie grozi nam zamknięcie konta! Ważna jest też reguła 1 użytkownik - 1 komputer czyli nie może korzystać z serwisu z jednego komputera dla przykładu brat i siostra, a także jedno IP = 1 użytkownik. Jeśli macie zmienne IP nie jest to problemem :) i spokojnie jeśli macie 2 komputery w domu można korzystać np. z jednej sieci. Resztę doczytajcie sami :) nie będę wam przecież wałkował regulaminu bo nikt tego nie lubi.

Jak można zarabiać?

Jest kilka sposobów:

-przede wszystkim za klikanie w reklamy samodzielnie

-za polecenie strony innym użytkownikom i czerpanie odpowiedniego wynagrodzenia za ich kliki w reklamy:) - bezpośredni poleceni

- za pomocą wypożyczenia poleconych - oczywiście to troszkę kosztuje ale :) no i właśnie zaraz napiszę o tym więcej

- za pomocą ulepszenia swojego konta - to oczywiście też kosztuje ale wtedy dostajemy więcej pieniędzy za kliki i swoje i poleconych (bezpośrednich i wypożyczonych)

 

A więc teraz konkrety co ja zrobiłem:

1. Po pierwsze wykupiłem konto Premium które daje odpowiednie korzyści:

 

Highslide JS

 Czytać potraficie więc nie będę wnikał w szczegóły :)

2. Po drugie wykupiłem 250 RR, czyli max jaki jest dla konta premium

3. Po trzecie starałem się dążyć do tego aby każdy polecony miał mimimum średnią kliknięć 1,4 a najlepiej oczywiście aby była wyższa, bo wtedy nie dość że zwróci nam się w ciągu miesiąca koszt tego poleconego - 0,2$ jak i również oczywiście otrzymamy odpowiedni zysk z tego poleconego. Prosta kalkulacja: 

Zakładamy że klik kosztuje 0,005$ a więc 0,005*1 polecony * 31 (liczba dni w miesiącu) * średnia 1,4 = 0,217

Jak widzicie już macie z tego zysk. Oczywiście lepiej by było gdyby polecony miał średnią 3,6,10 a nawet 26 jak to u mnie bywa:)

 

Pewnie zadajecie sobie pytanie: a co będzie jeśli wypożyczony polecony nie będzie klikał? Prosta odpowiedź! Wymieniacie go na nowego i na dodatek nie kosztuje to nic!!! Zalecam wymienianie nieaktywnych poleconych z niską średnią co 24h, gdyż od tego czasu jak go wymienicie musicie przecież dać szansę im kliknąć w reklamy :)

Ja dotychczas zainwestowałem 89$ a już zarobiłem 94$ w miesiąc. Czyli jak widać zwróciły mi się już zainwestowane pieniądze nie tylko za wypożyczonych poleconych ale i za konto premium które jest na cały rok!!!! 

A oto dowody wypłat:

 

Highslide JS

Highslide JS

Highslide JS

Jeśli macie jakieś pytania to piszcie śmiało w komentarzach, z pewnością wam na wszystkie pytania odpowiem. 

Aby się zarejestrować w serwisie proszę kliknąć na poniższy banner i założyć swoje własne konto :)

Komentarze:

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Napisany przez: Dares 2013-12-05 12:09:43

Małe sprostowanie - jak ja kupowałem konto premium to kosztowało 29$ więc mój zarobek jest większy :) Teraz mimo że konto premium kosztuje 39$ to i tak się opłaca.

----------------------------------------------------------------------------------------------------


Copyright (c) 2012-2013 by Michał Demut. All rights reserved.

Valid XHTML 1.0 Strict