Własne zaplecze

Napisany przez Dares 2012-09-27 09:50:26 • Data edycji: 2012-09-28 14:04:07 • Kategoria: hobby

Ostatnio coraz bardziej zastanawiam się nad założeniem własnego zaplecza. Narazie zbieram informacje odnośnie ksoztów za serwer, zakup domen, licencji na skrypty itp. Więcej info w nastepnym miesiącu.

Komentarze:

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Napisany przez: Odzi 2012-09-27 10:48:42

Jak już zaczniesz coś robić daj znać :)

----------------------------------------------------------------------------------------------------


Słowa kluczowe w meta powracają?

Napisany przez Dares 2012-09-21 07:47:39 • Kategoria: hobby

Wczoraj dostrzegłem interesujący wpis klik na temat powrotu słów kluczowych w meta tagach i ich wpływu na wyniki wyszukiwania. Jednocześnie odnotowałem gwałtowny spadek pozycji naszej strony dla słowa kluczowego seat cordoba. Czyżby ten spadek był spowodowany tym zabiegiem ze strony Google. Poczekam parę dni czy wynik nie powróci na stare miejsce. Jeśli nie, będę musiał wykonać testy odnośnie wpływu meta keywords na pozycje w wyszukiwarce.


Poprawa podstrony seat ibiza ii fl

Napisany przez Dares 2012-09-20 12:03:01 • Data edycji: 2012-09-20 12:05:06 • Kategoria: hobby

Dzisiaj przyjrzałem się dokładniej wszystkim słowom kluczowym i konkurencji. Ze względów na obawe przed monitorowaniem działań konkurencji nie zamieszcze tutaj dokładnych wyników. Mogę natomiast wspomnieć iż obecnie na słowo kluczowe seat ibiza ii fl po ostatniej wtopie jesteśmy na 5 pozycji. Dziś dodatkowo zoptymalizowałem zarówno tytuł strony jak i opis aby zawierał te słowo kluczowe. Wydaje mi się, że te zmiany powinny wpłynąc na pozycje pozytynie w ciągu kilku dni. Ogólnie pozycje utrzymują się bardzo dobrze i w wielu przypadkach wyprzeda nas tylko wikipedia :) , dlatego jesteśmyy na drugim miejscu w wielu słowach kluczowych. Skupiłem sie także teraz na pisaniu pracy, dlatego niektóre testy postanowiłem odłożyć na kolejny tydzien. Ogólnie rzecz biorąc aktualnie są prowadzone dokładne monitoringi obecnej sytuacji i pozycji i będę dożyć do tego aby każe słowo kluczowe wbiło się w przynajmniej top 2 jak nie top 1. Ostatnio odłożyłem prezentacje wyników i działania zmniejszenia błędów na stronie ponieważ była awaria serwera który prowadził statystyki, jednak myślę że w następnym tygodniu zajmę się już tym na spokojnie.  Natomiast dla niecierpliwych:

 

5 fraz w top 1

5 fraz top 2

2 frazy top 3

1 fraza top 4

2 frazy top 5(optymalizacja w dniu dzisiejszym)

 

 

 


Pozycjonowanie stron i optymalizacja - książka

Napisany przez Dares 2012-09-04 13:16:05 • Kategoria: hobby

Dziś przeczytałem kolejną książkę na temat "pozycjonowania" pod tytułem "Pozycjonowanie i optymalizacja stron WWW. Jak się to robi". Uważam, że jest to ciekawa pozycja nie tylko dla początkujących ale dla tych którzy już są od jakiegoś czasu w tej branży. Na duży plus może zasłużyć opis narzędzi które są pomocne podczas wypromowania danej witryny WWW. Opisane są także różne techniki pozycjonowania ( także te uważane za nieetyczne). Jeszcze raz polecam wszytskim pozycjonerom na uporządkowanie wiedzy, a nowicjuszom na wkroczenie w tajniki SEO.

Highslide JS

 Poprzednia 1 2

Copyright (c) 2012-2013 by Michał Demut. All rights reserved.

Valid XHTML 1.0 Strict